معرفی و آشنایی با نخ مکرومه 

آیا شما هم به دنبال راهنمای خرید و استفاده از مرغوب ترین و مقاوم ترین انواع نخ مکرومه هستید؟ می دانید که اندازه های مربوط به این مدل از نخ خرازی چقدر می باشد؟ از شما می خواهیم که با حوصله ی بالایی، مطالب درج شده در وب سایت ایران پلی استر را مورد مطالعه قرار داده و ارزنده ترین و بی نظیرترین اطلاعات را به دست آورید.

نخ مکرومه

نخ مکرومه

امروزه بسیاری از مردم برای تهیه و تولید انواع صنایع دستی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع نخ مکرومه هستند که این مدل از نخ ها ظاهری بسیار زیبا و مقاومی را دارند. در واقع نخ های مکرومه به گروهی از رشته ها و الیاف ها اطلاق می گردد که در هم بافته تا تابیده شده اند. اگر شما هم قصد دارید تا در روزهای آینده اقدام به خرید و استفاده از این مدل خرازی داشته باشید، بهتر است که در گام اول، با انواع مختلف این نخ از نزدیک آشنا شوید تا بتوانید مناسب ترین و باکیفیت ترین آن را سفارش دهید. هنر مکرومه یکی از قدیمی ترین صنایع دستی موجود در کشور ما می باشد که برای اجرای این هنر بایستی از نخ های مکرومه استفاده کرد. برای مکرومه بافی بسیار باکیفیت شما می توانید از بهترین انواع نخ مکرومه استفاده نمایید. همچنین جالب است بدانید که تارهای مربوط به این مدل از نخ ها با یکدیگر متفاوت بود و از رشته هایی با مارک های متعدد، در تولید این مدل از نخ ها استفاده می شود. شرکت ایران پلی استر یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید انواع نخ های خرازی بوده و با داشتن سابقه ی درخشان خود، توانسته است توجه بسیاری از مشتریان را به دست آورد. همچنین شما می توانید برای بررسی انواع نخ های مکرومه، به صفحه نخست وب سایت ما مراجعه کرده و از این طریق با خیال راحت بهترین انواع این مدل از نخ ها را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در خصوص قیمت و راهنمای خرید اینترنتی نخ های مور از شرکت تولیدی ایران پلی استر، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

ساختار مربوط به نخ مکرومه

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، نخ مکرومه یکی از مهمترین و پرکاربردترین انواع نخ های خرازی می باشد که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید برای مکرومه بافی به راحتی این مدل از نخ ها را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که نخ های مذکور به دو شکل طراحی شده و روانه بازار می شوند که عبارتند از:

–         نخ های مکرومه طبیعی: نخ های طبیعی مکرومه به نوعی از الیاف ها گفته می شود که به شکل طبیعی در محیط وجود داشته و از فرایندهای طبیعی، حیوانات و گیاهان استخراج می شوند. جوت، پارچه، پنبه، کنف، پشم و غیره از مهمترین انواع الیاف های طبیعی هستند و قابلیت تجزیه نیز دارند.

–         نخ های مکرومه مصنوعی: این مدل از نخ ها از پلیمرهای سنتز شده ساخته می شوند که اصلی ترین مواد اصلی آن را نفت خام و مشتقات نفت شکل داده است. از مهمترین الیاف های مصنوعی می توان به پلی استر و نایلون اشاره کرد.

شما می توانید بهترین و بادوام ترین انواع این مدل از نخ ها را به راحتی از همین وب سایت شرکت ایران پلی استر مورد مشاهده و بررسی قرار داده و با در نظر گرفتن قدرت و توان مالی در اختیار خود، بهترین انواع این نخ ها را تهیه کرده و آن را در صنعت مدنظر خود مورد استفاده قرار دهید. البته می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در این زمینه، با همکاران ما در ارتباط بوده و مفیدترین اطلاعات را اخذ کنید. نخ مکرومه مورد نیاز خود را در اولین فرصت ممکن از وب سایت شرکت ایران پلی استر تهیه نمایید.

خرید نخ مکرومه

خرید نخ مکرومه

انواع نخ مکرومه

نخ مکرومه از تنوع و انواع بسیار زیادی برخوردار بوده که خریداران و مخاطبان این مدل از نخ ها می توانند با بررسی دقیق این محصولات، بهترین و مناسب ترین آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. از مهمترین و پرفروش ترین انواع نخ های مکرومه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         تابیده: نخ های تابیده مکرومه از بهترین انواع نخ های موجود در بازار می باشد که از سه رشته در هم تنیده تهیه شده و قابلیت ریشه شدن را نیز دارد. کیفیت و مقاومت مربوط به این مدل از نخ های مکرومه بسیار بالا بوده و شما می توانید با خیال راحت این مدل از نخ ها را در حرفه و هنر مکرومه بافی مورد استفاده قرار دهید.

–         نرمتاب: نخ های مکرومه نرم تاب به نوعی از نخ های تک رشته ای گفته می شود که در یک جهت بر تابیده شده و حالت مجعد خود را از دست می دهد. این مدل از نخ های خرازی از قیمت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید به راحتی از این مدل نخ ها در صنعت مکرومه بافی استفاده کنید.

–         قیطان باف: از دیگر بهترین انواع نخ مکرومه می توان به قیطان باف اشاره کرد که دارای دو قسمت رویی و مغزی بوده که قسمت نخ های رویی به شکل ریز بافته شده و مناسب برای استفاده در بند شلوار بوده که از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد. شما می توانید رنگ های بسیار متعددی از این مدل نخ را از وب سایت شرکت ایران پلی استر مورد مشاهده قرار دهید.

حال شما نیز می توانید با توجه به مشخصات و ویژگی های مربوط به انواع نخ های مکرومه، مناسب ترین انواع آن را تهیه کنید.

اندازه های مربوط به نخ مکرومه

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که در خصوص استفاده از بهترین انواع این نخ وجود دارد، اندازه های مربوط به این مدل از نخ می باشد. قطر و طول های مربوط به این مدل از نخ ها با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و خریداران می توانند با توجه به نیاز خود، بهترین ابعاد مربوط به نخ های مکرومه را تهیه و خریداری نمایند. از مهمترین و اصلی ترین انواع نخ مکرومه بر اساس اندازه، عبارتند از:

–         کوچک: قطر مربوط به نخ های مکرومه در حدود یک الی دو میلی متر بوده که این مدل از نخ ها را معمولا در پروژه های صنایع دستی، طراحی انواع جواهرات و غیره استفاده می کنند.

–         متوسط: یکی از بهترین انواع نخ های مورد استفاده در هنر مکرومه بافی بوده که قطر مربوط به این مدل از نخ ها بین سه تا پنج میلی متر بوده که از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای مربوط به آن می توان به ساخت دیوار آویز، فرش، پرده و چوب لباسی اشاره کرد.

–         بزرگ: این مدل از نخ ها دارای قطر شش میلی متر به بالا بوده که مناسب برای پوشش دادن فضاهای وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.

شما نیز می توانید با در نظر گرفتن حرفه ایی که در آن مشغول به کار هستید، بهترین و مناسب ترین ابعاد و اندازه های مربوط به این مدل از نخ های خرازی را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

راهنمای خرید نخ مکرومه

افرادی که دوست دارند تا بهترین و بی نظیرترین انواع این نخ را تهیه نمایند، می توانند چنین فرصت ایده آل و شگفت انگیز موجود در شرکت ایران پلی استر را از دست نداده و سفارش خود را به ثبت برسانید. شرکت تولیدی ما یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید انواع نخ های خرازی بوده که با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن خود، توانسته بهترین و باکیفیت ترین انواع نخ های مکرومه را طراحی کرده و آن را در بازار عرضه نماید. برای خرید مدنظرتان نیز می توانید با همکاران ما از همین شرکت تولیدی در ارتباط بوده و از این طریق درخواست تان را ثبت کنید تا در کم ترین زمان ممکن بتوانید از نخ های مذکور در حرفه ی خود استفاده نمایید.

قیمت نخ مکرومه

قیمت نخ مکرومه

قیمت نخ مکرومه 

قیمت مربوط به نخ مکرومه یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه هایی می باشد که ذهن بسیاری از مردم را به سوی خود جذب کرده است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت مربوط به این مدل از نخ ها، از همین وب سایت شرکت ایران پل استر اقدام کرده و از این طریق اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. همچنین قیمت مربوط به نخ مکرومه موجود در شرکت ما، بسیار مناسب و ارزان بوده چرا که بدون واسطه به دست مشتری رسیده و شما می توانید با کمترین قیمت ممکن این مدل از نخ ها را تهیه و خریداری کنید.

فروش نخ مکرومه

در سال های اخیر شاهد افزایش میزان فروش مربوط به انواع نخ مکرومه هستیم چرا که بسیاری از افراد توانسته اند به کمک همین نخ ها، بهترین و شیک ترین انواع صنایع دستی را تهیه و طراحی کنند. ما نیز در این مجموعه بزرگ و باشکوه سعی بر آن داریم تا باکیفیت ترین و متنوع ترین انواع نخ های مکرومه را برای شما به ارمغان آورده و از این طریق رضایتمندی تان را کسب کنیم.

فهرست