اطلاعات کامل در مورد نخ تابیده (TFO)

نخ های تابیده (TFO)

 

در سالن نخ تابیده (TFO) انواع گوناگونی از نخ ها  که از میان آن ها می توان به DTY ،FDY،SDY، ITY و ATY اشاره نمود که البته با توجه به نحوه سفارش بصورت یک لا یا چند لا مورد تابیده شدن قرار می گیرند.

بهره بردن از تکنولوژی های گوناگون در سالن تاب، این مورد را به وجود آورده است که توانایی پیدا کنیم نخ ها با تاب ، نمره و همچنین کلاس های وزنی گوناگون با در نظر گرفتن الزامات مشتری به تولید برسانیم.

ویژگیهای خاص نخ های تابیده (TFO) نفیس نخ:

نمره تقریبی :75تا 1500 دنیر

کلاس های وزنی : 1.5  و 3  کیلوگرم

میزان براق بودن: نیمه مات-برایت-سوپر برایت

تاب با متر: 100 TPM تا 3000 TPM

با در نظر گرفتن تکنولوژی های گوناگون که در شرکت نفیس نخ موجود هستند، امکان به تولید رساندن گونه های مختلف نخ های تابید ه فانتزی، تاب بالا و یا با جمع شدگی بالا جهت مصارف مورد نظر به وجود آمده است.

موارد مصرف این گونه نخ که بسیار هم زیاد هستند عبارتند از: شال ها و روسری های مختلف ،   پارچه های پرده و رومبلی، پارچه های لباسی مخصوص زنانه، پارچه های کرپ و چادری ، فرش شگی ، پارچه شبه فاستونی، نخ دوخت، نخ برودری و …

عملیات تابندگی برای بیشتر شدن انسجام رشته فیلامنتی، اصلاح شدن خصوصیت های زیردست نخ، کم کردن انعکاس نور فیلامنتها و تغییر دادن سطح مقطع نخ بر روی یک طیف وسیع از نخها به انجام می رسد .

ماشین آلات تابندگی که در شرکت سیرنگ وجود دارند توانایی تابیدن نخ های DTY ، FDY ، ITY  و BCF را دارند که به صورت یک لا یا چند لا هستند و این محصولات را در حدود نمره های 50 الی 1800 دنیر و تاب در متد 40 تا TPM1600  به تولید می رساند.

نخهای تابیده (TFO) در ساخت پارچه های پرده ای ، رو مبلی، رو تختی، نخ دوخت ، فرش ماشینیو…مورد مصرف قرار می گیرند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست